“АЛО, ЦЕ DRUZI” ПОДКАСТ VOL.2

Даня SHU - художник і арт-директор з Костянтинівки

Команда вільного простору DRUZI, вона ж команда онлайн-журналу PROSTIR, презентує другий випуск АЛО, ЦЕ DRUZI подкаст.

Місія цього подкасту – озвучувати проблеми і питання молоді Костянтинівки та разом з нею отримувати на них відповіді. Нашу студію відвідує багато цікавих гостей, які допомагають нам розібратися в тому, як налагодити комунікацію між поколіннями та знайти спільні точки дотику. 

Наші співрозмовники – це освітяни, медики, психологи, митці, бізнесмени, студенти, гості нашого міста та багато інших.

Другий випуск АЛО, ЦЕ DRUZI подкасту – це розмова з Данилом Шуліпою, художником, арт-директором з Костянтинівки, який вже кілька років живе в Києві, але дуже регулярно приїжджає додому.

Про те, чому рідне місто – це місце сили, як знайти себе в ньому, що таке графічний дизайн і перспективи цієї професії (і чому Даня не дизайнер), що важливіше – талант чи працелюбність, як заробляти і розвиватися молодим митцям, як шукати натхнення в провінції, і як розповідати про Костянтинівку всьому світу, тому що любиш її.

Про все це з Даньою говорять Софійка Пилипенко та Наталка Сосницька.

Приємного прослуховування. Будемо вдячні за ваші репости і вподобайки.

Проект здійснюється вільним простором DRUZI в рамках проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East), що фінансується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID).

Залишити коментар

Місія журналу ПРОСТІР як платформи – актуалізувати історію для молодих містян, допомогти знайти себе в безкінечних історіях про «було», зрозуміти де ми «є» і куди нам потрібно рухатись (що «буде»). Наш журнал є відправною точкою для розвитку культурного життя Костянтинівки і будує довіру між поколіннями, інституціями, світами.
Підпишись на Простір
Хочете читати нові статті першими? Підписуйся на розслику!

%d блогерам подобається це: