Чи справжня любов, яку нам показують в кіно?

Які фільми подивитися, щоб побачити кохання справжнім?

Фільмів про здорові стосунки не так багато. Навіть в улюблених та відомих чимало токсичності, аб’юзу чи співзалежності.

В цьому матеріалі ми хочемо поділитися невеликою підбіркою фільмів, в яких зображені здорові та справжні стосунки.

Коли чоловік кохає жінку, 1994

На перший погляд здається, що це ідеальна родина: дві чудесні доньки, батько пілот та мати на високій посаді. Але проблеми сховані від чужих поглядів та навіть від самої родини. Виявляється, що мати має проблеми з алкоголем. Це виявилось несподіванкою і жінці доводиться лягти на лікування в реабілітаційному центрі. Тоді чоловік вирішує розібратися в причинах алкоголізму дружини, і розуміє, що в цьому є і його провина. Та, попри все, йому потрібно посприяти з’єднанню родини.

«Коли чоловік кохає жінку, він здатен на все, щоб змінити світ на краще, навіть, якщо вона не у всьому хороша, він бореться та не опускає рук, щоб розкрити в ній її найкращі сторони».

Критики підкреслюють, що цей фільм про зцілювальну силу кохання.

Захоплюючий час, 2013

Головний герой Саттер Гінер завжди користувався популярністю у дівчат, любив гучні вечірки та не уявляв своє життя без алкоголю. Після розлучення з дівчиною своєї мрії, хлопець знову занурюється у безпроблемне життя.

Під час однієї з таких вечірок він знайомиться зі звичайною дівчиною Еймі, яка змінює його життя назавжди. Цей фільм про дорослішання, про справжню і неромантизовану юність, з її проблемами та невдачами. Він не залишає присмак закоханості, а скоріше змушує замислитись та згадати забуті емоції.

Ця історія про те, як справжнє кохання здатне приборкувати бунтівну юність та наставити на правильний шлях.

Кохання/Amour, 2012

Чесна історія почуттів, тривалістю у все життя про двох літніх людей, які кохають одне одного. Абсолютно несподівано для Жоржа, у Анн трапляється геміплегія (параліч половини тіла). Жоржу доводиться, попри свою слабкість, слідкувати за хворою дружиною, навіть у звичайних побутових речах, допомагати в годуванні, переносити з крісла до ліжка та… продовжувати кохати.

Як помічає критик Пітер Дебраж, прихильність Жоржа до дружини настільки велика, що допомога Анн в переміщенні в крісло з інвалідного візка виглядає як танець.

 «Випробовування почуттів на заході життя».

Валентинка, 2010

Складний фільм про те, як легко руйнується кохання, якщо побутові справи поглинають все інше. Історія довгих сімейних стосунків, які пара намагається врятувати, але невдало. Вони намагаються створювати романтику, але образи, які так і не проговорились, проблеми, які так і не вирішились – заважають їм кохати одне одного, як в юності.

Цей фільм розіб’є вам серце своєю щирістю, бо почуття тут справжні, навіть, якщо вони не ідеальні.

Патерсон, 2016

Цей фільм – тиждень з життя звичайного водія автобуса на ім’я Патерсон. Здавалось би, його життя – це постійна рутина, але Патерсону вдається в цій буденності знайти щось поетичне. Він допомагає у всіх починаннях своїй екстравагантній дружині, вона ж у свою чергу вмовляє видати його свою збірку поезій. Про що? Для нього красивим є все: кожен пасажир, кожна маленька радість, його кохана дружина та навіть його улюблений пес.

Ця історія про кохання, яке мотивує та підтримує.

Життя спочатку/Дорога змін, 2008

Вони познайомились зовсім молодими, амбіційними, сповненими сил та жаги до змін свого життя на краще. Вони мріють про переїзд до Парижа, але до здійснення цієї мрії залишаються жити в невеликому пригороді. Там вони і залишаються, інколи повертаючись до думок про Париж. Пара народжує двох дітей та їхнє життя ззовні здається ідеальним. Подружжя настільки глибоко ховає свої проблеми, що забувають про них і самі.

Чи зможуть вони зрозуміти, що відбувається з їхніми стосунками, чи продовжать мовчати?

Залишити коментар

Місія журналу ПРОСТІР як платформи – актуалізувати історію для молодих містян, допомогти знайти себе в безкінечних історіях про «було», зрозуміти де ми «є» і куди нам потрібно рухатись (що «буде»). Наш журнал є відправною точкою для розвитку культурного життя Костянтинівки і будує довіру між поколіннями, інституціями, світами.
Підпишись на Простір
Хочете читати нові статті першими? Підписуйся на розслику!