Головні релізи за тиждень

Що послухати цього травня?

The Off-Season

J.Cole

Довгоочікуваний лонгплей від одного з найбільших улюбленців сучасного хіп-хопу – Джермейна Коула. “Свідомий” реп зі складними римами, атмосферними інструменталами та текстами про життя, дитинство, славу та гроші. На фітах 21 Savage, Morray, Lil Jon, Lil Baby та Cam’ron.

BOY ANONYMOUS

Paris Texas

Дебютний альбом дуету з Лос Анджелесу. Цікаве поєднання репу тa R&B із такими жанрами як поп, рок, денс, поп-рок. Як лише для восьми треків проект дуже різнобарвний.

Super What

Сzarface та MF DOOM

Андеграунд хіп-хоп від легенд андеграунд хіп-хопу. Класичний приклад проєкту MF DOOM`а: комплексні рими, соул, джаз та фанк семпли, відсилки на все, що тільки можна, сюжетні вставки. Як і всі проєкти MC у масці, альбом ідеально спродюсований. На фітах учасник Run-DMC, Godforbid, Del the Funky Homosapien.

Beam Me Up Scotty

Nicki Minaj

Перевипуск старого мікстейпу Нікі з трьома новими треками. Біти тут – класичний реп від лейблу Young Money. Тексти писала сама виконавиця, тому вони злі й “голодні”, як і вона тоді.

Плач EP

Тонка

Дуже цікаве поєднання танцювально-електронної та поп-музики. Вокал Альони Карась приємно контрастує із жорсткими ударними та синтовими мелодіями, а приспіви не виходять із голови днями.

Сінгли

Lay Wit Ya feat. Duke Deuce

Isaiah Rashad

Новий сінгл від Зея, учасника лейбла TDE, відомого тим, що їхні артисти випускають музику, м’яко кажучи, сильно рідше, ніж того хотілось, але навіть у цій справій Зей рекордсмен. Його останній на сьогодні лонгплей вийшов аж у далекому 2016-му році. Цей сінгл – перше, що ми від нього чуємо за 5 років. Качовий мемфіс-реп, який взагалом може набриднути, але це розбавляє Duke Deuce, який своїм куплетом сильно розважає.

Miss The Rage feat. Playboi Carti


Trippie Redd

Після декількох місяців сніппетів та витоків Trippie Redd нарешті випускає свій ультимативний треп-бенгер. Семпл з безкоштовного набору для FL Studio просто зриває дах, а бас з хай-хетами задають ритм відриву голови. 

durag activity feat. Travis Scott

Baby Keem

Дуже ритмічний інструментал та дещо однотонна читка – це фішки Baby Keem. Сильно додає до і без того хорошого треку Тревіс своїм автотюновим вокалом та цікавими флексіями.

What You Need

Don Toliver

Приємний та веселий треп бенгер. Вокальні мелодії доповнюють інструментал, а автотюнові флексії підтримують стиль веселого та нешкідливого трепу.

good 4 u

Olivia Rodrigo

Третій сінгл із майбутнього дебютного альбому Олівії. Енергійний поп-панк із саркастичним текстом про розставання

Blossom

Audrey Nuna

Одрі Чу продовжує працювати в своєму унікальному жанрі-симбіозі репу та R&B з її високим та ніжним голосом та виходить це досить добре.

Залишити коментар

Місія журналу ПРОСТІР як платформи – актуалізувати історію для молодих містян, допомогти знайти себе в безкінечних історіях про «було», зрозуміти де ми «є» і куди нам потрібно рухатись (що «буде»). Наш журнал є відправною точкою для розвитку культурного життя Костянтинівки і будує довіру між поколіннями, інституціями, світами.
Підпишись на Простір
Хочете читати нові статті першими? Підписуйся на розслику!