18-річна блогерка з Костянтинівки: про свій успіх в TikTok та Instagram

Сьогоднішня наша історія в рамках рубрики “Люди” буде про дівчину, яка розвиває свій Instagram, мотивує підписників і вчить любити себе.

Мене звати Емілія, мені 18 років і я блогерка та make up artist. Зараз я навчаюсь в інституті, але більшу частину свого часу витрачаю на творчість і розвиток своїх сторінок в соціальних мережах.

З ЧОГО ВСЕ ПОЧАЛОСЬ 

Якщо казати про макіяж, то все почалось з того, що я захотіла піти на курси і покращити свої навички в цій сфері. Батьки мене підтримали і вийшло так, що зараз я цим заробляю. 

Але, якщо ми говоримо про TikTok та Instagram, то вони точно не входили в мої плани. Я заради розваги знімала і викладала всілякі дурниці. Одного дня, рік тому, я зняла відео, яке торкалося теми менталітету. Коли я прокинулась, я була шокавана – моє відео зібрало 1,5 мільйони переглядів. З того моменту люди почали переходити в мій Instagram, і на сьогодні в мене всього 60 000 підписників в TikTok, в Instagram лише 5000.

ПРО ІНСТАГРАМ 

Раніше я не серйозно ставилась до своїх постів, але з моменту, коли люди почали переходити до мене та підписуватися, я зрозуміла, що треба змінювати контент, покращувати його та розвиватись самій. Зараз я організовую дуже багато фотосесій (навіть інтерв’ю проходило в студії, де відбувалась підготовка до нових фото – ред.), працюю до вечора, іноді без сну, роблю все на максимумі. В своєму Instagram я намагаюсь донести аудиторії, що гарні фото можна робити будь-де, навіть якщо у вас немає професійної апаратури, а також показую різні лайфхаки в бюті сфері.

АКТИВ В ІНСТАГРАМІ 

У TikTok можна легко злетіти і триматись в топі, але це точно не про Instagram. Щоб пост потрапив у рекомендації і актив збільшувався, потрібно притримуватись простих, але важливих правил, а саме:

  1. Не закривати свій аккаунт (моя помилка)
  2. Позначати геолокацію 
  3. Робити гарні, тематичні фото 
  4. Оновлювати пости (хоча б 2 пости на тиждень) 
  5. Знайти свою фішку (те , що робить вас не схожими на когось іншого)

ХЕЙТ В ІНТЕРНЕТІ 

На початку свого блогерського шляху дуже важко звикнути до того, що як би ідеально ти не виконував свою роботу, завжди будуть люди, яким щось не сподобається.

Я вірменка. Дуже багато людей пишуть мені неадекватні коментарі просто через те, що мій батько не українець. Особливо зараз, в час такого великого конфлікту між Вірменією, Азербайджаном і Турцією, шквал негативу від азербайджанців та турків став ще більше. Під моїми відео, які ніяк не стосуються політики, в якийсь момент почали спамити та іноді переходити на особистості. Тоді я випустила пост, в якому висловила своє ставлення до війни, і зазначила, що я за мир і не можу осудити людину через її національну приналежність. Я вважаю, що ті, хто розповсюджує ідеологію шовінізму, ніколи не буде здатний на раціональне та адекватне  мислення. 

Перешкоджають люди, які не тільки на словах хейтять: вони можуть накидати скарги на сторінку, взламати аккаунт і ти потім не зможеш відновити блог.

Пам’ятайте, що частина цих користувачів може бути «ботами». А інша частина – хейтери, погрози та прогнози яких хибні та не відповідають дійсності. Їхня мета – зіпсувати настрій, залякати, образити, пригнітити та роздратувати.

ДОХІД 

В Інтернеті я заробляю завдяки рекламі, часто просять прорекламувати якийсь трек (тобто зняти під цей звук кліп). Декілька таких реклам – і вже є гарне джерело доходу. Також у мене є авторські пресети, які я продаю. Крім того, я малюю арти. Тож, якщо ви вмієте щось робити, перетворюйте це в гроші. 

МОТИВАЦІЯ 

Звісно, в мене був переломний момент, коли нічого не хотілося робити і актив на моїх сторінках дуже різко падав, але зараз я готова знову почати шлях до розвитку.

Якщо і у вас настав момент, коли хочеться опустити руки, я вам дам пару порад, які допомогли мені. 

По-перше, подаруйте собі відпочинок (нехай він буде і недовгий). Вам треба заспокоїтись та відволіктись. Попіклуйтеся про себе, аби сили не падали нижче допустимої для вас межі.

По-друге, мотивуйте себе своїм минулим, дивіться на людей, якими ви захоплюєтесь. Оточіть себе дрібницями, які надихають особисто вас. Це може бути будь-яка дрібниця (сувенір , подарунок , малюнок, тощо). 

Тож , надихайтесь , надихайте інших та створюйте те, що приносить вам задоволення.

Спілкувалась Арпіне Енгоян.

Залишити коментар

Місія журналу ПРОСТІР як платформи – актуалізувати історію для молодих містян, допомогти знайти себе в безкінечних історіях про «було», зрозуміти де ми «є» і куди нам потрібно рухатись (що «буде»). Наш журнал є відправною точкою для розвитку культурного життя Костянтинівки і будує довіру між поколіннями, інституціями, світами.
Підпишись на Простір
Хочете читати нові статті першими? Підписуйся на розслику!