“АЛО, ЦЕ DRUZI” ПОДКАСТ VOL.4

з сучасною легендою Краматорська

Команда вільного простору DRUZI, вона ж команда онлайн-журналу PROSTIR, презентує четвертий випуск АЛО, ЦЕ DRUZI подкаст.

Місія цього подкасту – озвучувати проблеми і питання молоді Костянтинівки та разом з нею отримувати на них відповіді. Нашу студію відвідує багато цікавих гостей, які допомагають нам розібратися в тому, як налагодити комунікацію між поколіннями та знайти спільні точки дотику. 

Наші співрозмовники – це освітяни, медики, психологи, митці, бізнесмени, студенти, гості нашого міста та багато інших.

Четвертий випуск АЛО, ЦЕ DRUZI подкасту – це розмова з Миколою Дороховим, громадським діячем, засновником молодіжної платформи “Вільна хата” і лідером молодіжного руху Крамоторська, музикантом, стрітрейсером, любителем гострої азіатської їжі та колекціонером старовинних автівок.

Про те, чому в дуже схожих невеликих провінційних містах музична культура розвивається дуже різними шляхами, як студентська спільнота впливає на молодіжний рух, і чому взагалі спільноти грають вирішальну роль у розвитку міста, як участь в студентському самоврядуванні може змінити життя тощо…

Про все це з Миколою Дороховим говорять Софійка Пилипенко та Наталка Сосницька.

Приємного прослуховування. Будемо вдячні за ваші репости і вподобайки.

За музичний супровід до всіх наших підкастів окремо дякуємо Данилу.

Проект здійснюється вільним простором DRUZI в рамках проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East), що фінансується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID).

Залишити коментар

Місія журналу ПРОСТІР як платформи – актуалізувати історію для молодих містян, допомогти знайти себе в безкінечних історіях про «було», зрозуміти де ми «є» і куди нам потрібно рухатись (що «буде»). Наш журнал є відправною точкою для розвитку культурного життя Костянтинівки і будує довіру між поколіннями, інституціями, світами.
Підпишись на Простір
Хочете читати нові статті першими? Підписуйся на розслику!