ПроЦе(с) подкаст VOL.1

Про "перший раз"...

Команда волонтерок Вільного простору DRUZI презентує перший випуск ПроЦе(с) подкаст VOL.1.

Навесні 2021 року кілька дівчат, а саме Катя Сорбат, Арпіне Енгоян, Даша Стальмакова, Даша Безбородова і Настя Голуб, зрозуміли, що їх дуже турбує табуйованість теми сексу в суспільстві, та серед молоді зокрема, хвилює необізнаність в питаннях фемінізму, ЛГБТ+ та бодіпозитиву.

І вони, як дуже відповідальні люди, вирішили, що з цим критично потрібно працювати.

Завдяки отриманим знанням з проектного менеджменту на програмі DRUZI PROJECT ACADEMY, дівчата створили власний просвітницький проект ПроЦе(с), в рамках якого вони говорять про те, що хвилює молодь, та позбавляються стереотипів.

ПроЦе(с) – це лекції, воркшопи, подкасти, які покликані зняти табу з тем, про які потрібно, але доволі важко говорити.

Вітайте перший подкаст в рамках цього проекту, в якому Катя, Настя та запрошений гість Ігор Стрельцов говорять про одну з найбільш хвилюючих тем серед підлітків – перший сексуальний досвід.

Співрозмовники діляться своїми історіями, спростовують міфи та стереотипи в цій темі, а також багато жартують та сміються над собою в минулому.

Приємного прослуховування. Будемо вдячні за ваші репости і вподобайки.

За монтаж та саунд-дизайн першого випуску окремо дякуємо Андрію.

Залишити коментар

Місія журналу ПРОСТІР як платформи – актуалізувати історію для молодих містян, допомогти знайти себе в безкінечних історіях про «було», зрозуміти де ми «є» і куди нам потрібно рухатись (що «буде»). Наш журнал є відправною точкою для розвитку культурного життя Костянтинівки і будує довіру між поколіннями, інституціями, світами.
Підпишись на Простір
Хочете читати нові статті першими? Підписуйся на розслику!