Свідоцька вистава «Кабінет No 333» в Костянтинівці 27 березня

Полтавський Театр Сучасного Діалогу та данський театр C:NTACT запрошують на показ документальної вистави про корупцію «Кабінет No333».

Під час театральної лабораторії «corrupt:off» актори та акторки 3 місяці досліджували тему корупції в команді з професійними режисерами, драматургами, тренером з фізичного театру, експерткою з антикорупційної діяльності та психологинею. Ідея вистави з’явилася в данських партнерів з театру C:NTACT, які більше 30 років реалізовують мистецько-соціальні проєкти. Данія – країна, яка посідає 1 місце в антикорупційному рейтингу, в той час як Україна – на 128. Тому експеримент співпраці полярних антикорупційних країн викликав цікавість і Театру Сучасного Діалогу.

 Результатом проєкту став свідоцький мюзикл «Кабінет No 333» — вже звичні для нас історії про корупцію в обгортці музичної композиції з ноткою іронії. У виставі ми розглядаємо саме буденні історії корупції в навчальних, медичній закладах та інших сферах, в яких кожен та кожна може зіткнутися з хабарництвом. Окрім власного досвіду, ми запитуємо, чому в нашому суспільстві «нечисті схеми» набули такої популярності. Чи можна вважати корупцію частиною українського менталітету? Чи можливо подолати корупцію взагалі? Як чинити опір корупції, якщо оточуючі тиснуть та не підтримують тебе?” — зазначає команда театру.

Кожна історія, яка звучатиме під час свідоцької вистави, є власно історією актора чи акторки.

Долучитися до цієї дискусії можете і ви, прийшовши на виставу. Адже другим актом вистав Театру Сучасного Діалогу завжди є обговорення, де будь-хто може виразити свою думку, з приводу побаченого та теми вистави.

Коли: 27 лютого о 17:00
Де: Костянтинівська школа мистецтв, пл. Перемоги, 6

Вхід: безкоштовний, за реєстрацією: http://bit.ly/3qzaYga

Проєкт виконують Полтавська філія Суспільної служби України та Данський інститут культури за підтримки Європейського фонду демократії (EED) та House of Europe.

Залишити коментар

Місія журналу ПРОСТІР як платформи – актуалізувати історію для молодих містян, допомогти знайти себе в безкінечних історіях про «було», зрозуміти де ми «є» і куди нам потрібно рухатись (що «буде»). Наш журнал є відправною точкою для розвитку культурного життя Костянтинівки і будує довіру між поколіннями, інституціями, світами.
Підпишись на Простір
Хочете читати нові статті першими? Підписуйся на розслику!