В Костянтинівці відкрився заклад мережі AROMA KAVA

Вже кілька років молодь Костянтинівки мріє про відкриття затишного, але тим не менш людного місця зі смачною кавою, какао, чаєм, тістечками, інстаграмними чашками і стильним інтер’єром. І ось їхня мрія стала реальністю, адже 17 серпня свої двері відчинила одна з кав’ярень мережі AROMA KAVA.

Відвідати заклад можна за адресою вулиця Ціолковського 38в (навпроти піцерії Челентано).

AROMA KAVA – мережа кав’ярень, що має більше 200 закладів і працює в більш ніж 20-ти містах України, в тому числі Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, надає широкий вибір кавових напоїв, десертів і сендвічів за доступною ціною. Мережа починає свою історію в Харкові, де 8 березня 2014 року відкрився перший заклад.

Всі кав’ярні мережі дотримуються єдиної візуалізації, рецептури, технології приготування і алгоритмів обслуговування.

В Костянтинівці стандарти франшизи такі ж, як і в решті кав’ярень, тому всі гості можуть скушувати більше 20 видів класичної та авторської кави, більше 10 видів чаю, смузі, лимонадів, сендвічів, випічки, пирогів, тістечок та багато іншого. Окрім того, приміщення кав’ярні достатньо велике, щоб вмістити дуже багато гостей.

І найприємнішою новиною є те, що AROMA KAVA в Костянтинівці працює в режимі 24/7, а отже прийти за смачною кавою всі мешканці міста можуть в будь-який момент.

Дійти до кав’ярні можна з автобусних зупинок “Денталь”(основні маршрути 1 і 2), “Єва” (маршрут 9), або доїхати власним автомобілем, адже простір біля закладу обладнаний комфортною стоянкою.

http://aromakava.ua/

Залишити коментар

Місія журналу ПРОСТІР як платформи – актуалізувати історію для молодих містян, допомогти знайти себе в безкінечних історіях про «було», зрозуміти де ми «є» і куди нам потрібно рухатись (що «буде»). Наш журнал є відправною точкою для розвитку культурного життя Костянтинівки і будує довіру між поколіннями, інституціями, світами.
Підпишись на Простір
Хочете читати нові статті першими? Підписуйся на розслику!