ЖИТТЯ ПРОВІНЦІЙНОГО МІСТА: Костянтинівка очима Нікіти Кузіна

Нікіта Кузін – фотограф родом з Костянтинівки, який ще в дитинстві переїхав до Києва. Попри це, кілька разів на рік він приїжджає до Костянтинівки, щоб провідати свого дідуся, який тут живе.

Нікіта займається фотографією більше 5 років, а нещодавно він зрозумів, що закохався у плівку і зараз знімає майже тільки на неї. Фото, які ви можете переглянути в цьому матеріалі, він зробив для дипломного фотопроекту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, темою якого є життя невеликих провінційних міст, естетика яких завжди приваблювала хлопця.

Більше робіт, в тому числі зроблених в Костянтинівці, ви можете переглянути на сторінці Нікіти в Instagram, або на його сторінці на Behance.

Залишити коментар

Місія журналу ПРОСТІР як платформи – актуалізувати історію для молодих містян, допомогти знайти себе в безкінечних історіях про «було», зрозуміти де ми «є» і куди нам потрібно рухатись (що «буде»). Наш журнал є відправною точкою для розвитку культурного життя Костянтинівки і будує довіру між поколіннями, інституціями, світами.
Підпишись на Простір
Хочете читати нові статті першими? Підписуйся на розслику!